درباره ما

ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب میکنیم ، همچنین ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعفهای مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه اندازی هر سرویس جدید، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابلیت اجرایی آن را بررسی می کنیم.

همچنین ما براین عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغاتی خودساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت.

این اصول ساده ، در عمل قابل بکارگیری هستند و پایه تمامی فعالیتهای ما را تشکیل میدهند.

سایت آیتی اموز با مشارکت جمعی از جوانان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمان­ها تأسیس شده است.

ارائه خدمات تخصصی در این حوزه، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش به‌ روز در زمینه‌های مرتبط در اجرای پروژه‌ها، از ویژگی‌های بارز شرکت محسوب می‌شود.ما استفاده از کامپیوتر و اینترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم میدانیم ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه تلاشها و فعالیتهای خود قرار داده ایم.

ما براین باوریم که امروزه برای شهروندان کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت دارد که توانایی خواندن و نوشتن، وبرآنیم تا با تحقیق و پیاده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت وفن آوری اطلاعات در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم و این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسرخواهد شد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و پشتیبانی سایت های شخصی، فروشگاهی، شرکتی

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وبسایت و کدنویسی ها

سئو وب سایت به صورت اختصاصی

سئو کلمه های کلیدی ها نزد گوگل به صورت تضمینی

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی و نگهداری شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، سخت‌افزار و نرم‌افزار و تجهیزات شبکه

خدمات امنیت شبکه

شناخت و تعیین نیاز های فنی و غیر فنی کارفرما در راستا حفظ و برقراری امنیت شبکه

تلفن های سانترال

فروش ،نصب و ارائه تجهیزات تلفن های سانترال

دوربین مداربسته

خدمات نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته

کابل کشی و ترانکینگ شبکه

اجرای پروژه‌های کابل‌کشی به صورت استاندارد و ساخت یافته، با انواع کابل

0
پروژه های تکمیل شده
0
پروژه های در حال انجام
keyboard_arrow_up